mainImage

Bez nich by się nie udało. Wszyscy, którzy wspierają K.I.D.S

Ludzie i firmy. Bez nich nic byśmy nie zrobili. Sponsorzy wspierający nasze projekty finansowo, partnerzy dający swoje produkty bądź usługi pro bono lub z olbrzymią zniżką, wreszcie ludzie, poświęcający swój czas i umiejętności w ramach wolontariatu kompetencyjnego - to oni są naszą siłą. To od nich też wszystko się zaczęło. Nie byłoby K.I.D.S. gdyby nie 23 osoby i firmy - fundatorzy, którzy z inicjatywy Tomasza Rudolfa, CEO The Heart założyli fundację mającą wprowadzać innowacje do szpitali dziecięcych.

Wspierają nas

Jak Twoja firma lub Ty możesz pomóc?

Chcesz dołączyć do nas i razem z nami zmieniać szpitale na dobre? Możesz to zrobić na wiele sposobów.

Wesprzyj projekt

Sprawdź jakie projekty prowadzimy i wesprzyj finansowo, ten, który chcesz - jeśli potrzebujesz, wyślemy Ci umowę darowizny lub potwierdzenie przekazania darowizny

Dołącz do projektu

Twoja firma produkuje drzwi? A może masz ekipę remontową? Sprawdź czy oferowane przez Ciebie towary lub usługi wpisują się w prowadzone przez nas remonty i daj znać jeśli możesz nam je zaoferować za darmo lub ze zniżką

Zostań wolontariuszem

Prowadzisz szkolenia? Jesteś specjalistą IT? Napisz do nas, może twoje kompetencje nam się przydadzą. Chętnie skorzystamy z Twojej pomocy lub wciągniemy cię do naszej bazy talentów, do której zaglądamy przed rozpoczęciem każdego projektu.

Dołącz do klubu

Chcesz zostać częścią Klubu Przyjaciół K.I.D.S.? Przeczytaj jak dołączyć do klubu i pomóż nam sfinansować naszą codzienną działalność.

Opowiedz o nas innym

Niech się o nas dowiedzą! Im więcej osób usłyszy o Fundacji K.I.D.S. tym łatwiej będzie nam zmieniać szpitale na dobre!